První /úvodní/ článek

24. září 2017 v 14:25 | mrs.FIX |  _s_informace

Asi jsem se zbláznila.Vítám vás na svém novém blogu. Po dvou letech (asi? cca? fakt nevím...) jsem zpátky a dávám tomu tady novou šanci. Skončila jsem, protože jsem neměla čas, bylo toho moc a začínalo mi to tady celé líst na nervy. Teď jsem na tom časově ještě hůř, leze mi na nervy každá druhá věc a umírám jen z té představy, že jsem si na sebe nabalila další věc.
Ale víte co? Neuvěřím žádnému bývalému blogerovi, který řekne, že mu tohle ani trochu nechybí! Protože mě to chybělo moc.(Jako skoro vždycky) blog je zaměřený na grafiku. Ukončila jsem střední a zjistila, že grafika, kvůli které jsem na tu školu lezla, ale tam ji vůbec nedělala, je to, co dělat chci, takže tak.

Počítejte s tím, že white-tea bude víc neaktivní než aktivní. (Nebo spíš já bych s tím měla počítat.)
Můj život se točí kolem školy, učení a práce, + cest busem/vlakem (200/300km denně je vlastně celkem nic), fakt netuším, jak do toho (ještě s nefunkčním ntb) vseru blog, ale chci ho, tak jsem tu.
Ale chci blog, na který můžu příležitostně něco přidat, kam se můžu vracet a mít takovou tu svoji základnu.
Navíc se mi chce brečet, kolik mých oblíbených blogerů skončilo a potřebuji blog, abych se donutila v tom tady zorientovat.

Dřív jsem dělala to, co chtěli jiní, s tím končím. Odteď budu na objednávky říkat "Ne" mnohem častěji, na blog házet grafiku jen s tím, koho mám ráda a kdo mi za ten pohled stojí. (Proto taky na start korejská skupina.)
Takže velké procento celebrit, které na blog.cz tak nějak už patří, tady nikdy nespatříte.
Ale tohle je něco, co podle mě dělá/měli by dělat všichni tady.

Víc tady budou FREE designy než objednávky.
Vždycky mě FREE bavili víc. No, nebudu kecat, nejvíc mě bavili designy pro můj vlastní blog, což se dá ale s FREE docela dobře spojit, u objednávek to někdy bylo fakt těžké.

Drabnou grafiku jsem rozdělila na 4 kategorie - EASY grafika (většinou jednoduché drobnosti do článků), TEMPLATES (vždycky jsem na šablonkách ujížděla), GIFS (animace, animované bannery, animované úvodky k povídkám - prostě moje srdcovka) a OTHERS (kam hodím něco, co vyjímečně udělám i z jiné kategorie).
Nic víc tu nečekejte.

Bože, já jsem zase ukecaná.
Končím, vyhrazuju si právo (hrozně mě tahle věta baví) tady připsat dalších 10k věcí.
A BTW. skupina, kterou tady teď všude cpu, se jmenuje BTS (Bangtan Boys). Neberte to prosím tak, že tady budou jen korejci a kpop. Jsou pouze "maskoti" pro první vzhled blogu. Příště to bude někdo jiný. :) (Víc k nim jsem se ale už vyjádřila ve článku k designu.)

Mějte se hezky,
zase u nějakého ukecaného článku,
mrs.FIX

(Omlouvám se za případné chyby či překlepy.)


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama