#001, Zmatek, feat.BTS

24. září 2017 v 0:56 |  _s_past layouts
Napadlo mě, že začnu designům, alespoň těm, které budou pro tento blog, dávat jména. A jméno Zmatek mi přijde k tomuto kousku až podivně přesné. (Možná by ještě sedlo Bordel. Hm, nechám si to projít hlavou.)

DESIGN 001, Zmatek
feat. BTS (Bangtan Boys)
Dlouho jsem přemýšlela, s kým by tak mohl být první design na nový blog, kdybych se náhodou přece jen k blogování vrátila. A pak když na to přišlo, použila jsem první skupinu, která mi vyskočila ve vyhledávání na youtube. Hned pod ní byla další Kpop skupina, takže by to stejně moc velký rozdíl nebyl.
Korejské hudební i herecké sféře se "věnuji" už pár let, ale vždy jsem se v tomto směru držela, u mého blogového života, zpátky: "Nemusí to nikdo řešit."
Na druhou stranu jsem si ale řekla, že kolektiv lidí na blog.cz mi přijde už dostatečně vyspělí a na úrovni, aby neřešili takové hlouposti, jako je národnost chlapce na designu nějakého random blogu. (Snad se nepletu, ale co si budeme povídat - doba, kdy blog.cz okupovala pouze partička dětiček, je nenávratně pryč. Nejspíš i proto jsem se nakonec vrátila.)

Každopádně na to, že jsem design, za účelem opravdového používání, nedělala už nějaký ten pátek (nejspíš by ten počet přesáhl i dva roky) musím říct, že jsem s touto všehochutí spokojená. Mohl by být lepší, ale i horší.
Pustila jsem se do něj opravdu po hlavě a asi si našla nový styl, protože jsem se do plácání prvků, jak se mi zachce, opravdu zamilovala.
Uvidíme, jak se to uchytí nebo jestli mě to zase nepřejde a nevrátím se k něčemu trochu "upravenějšímu".

Ještě teda musím dořešit menu, dodělat nějaké detaily a hlavně znovu kouknout na nastavení - ty dva roky si očividně vybraly svou daň. (Ta mezera mezi designem a stránkou? What? :D) Mějte tedy prosím u takových věcí se mnou trpělivost, děkuji.

Myslím, že jsem se vykecala už dost. Ráda si přečtu i vaše názory, ať už pozitivní nebo negativní.
A doufám, že tady žlutý BTS kousek nějakou chvíli přežijete.

Mějte se, mrs.FIX
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama